www.cvonline.hu

Előkészítési munkatárs - teljes vagy részmunkaidőben

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő internetes kereskedelmi üzletágunkba keresünk kollegákat Törökbálintra.

Feladatok:

  • A legjobb minőségű termékek előkészítése az internetes vásárlók részére
  • Előkészített vásárlói listák alapján az áruház és a raktár területéről a megfelelő mennyiségű és minőségű termékek összekészítése
  • Eladótérben a vásárlók kedves kiszolgálása és információ adás az online bevásárlásról
  • Saját raktárunk árukészletének töltése
  • Saját munkaeszközök tisztán tartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Kereskedelemben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Jó fizikai állóképesség
  • Jellemzően reggeli műszakok vállalása
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Önállóság
  • Nyitott vásárlófogadás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Fejlődő, innovatív fiatalos csapat
  • Képzési lehetőség
  • Karrier út

Munkavégzés helye:

Internetes kereskedelmi üzletág - Törökbálint

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő