www.cvonline.hu
Előgyártás terület vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.10.
Jelentkezési határidő: 2017.08.16.
Hirdetés azonosító: 1174775
lejárt

Mátészalkai gyártó partnercégünk részére kollégákat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Irányítása alá tartozó területen dolgozók munkájának koordinálása
  • Gyártás- és termelés ütemezése, gyártási folyamat felügyelete
  • Felmerülő minőségügyi problémák kezelésében való részvétel szoros együttműködésben a minőségbiztosítással és termeléssel
  • Új termékek és eszközök bevezetésének támogatása
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában való részvétel
  • Gépkarbantartások elvégzése, kalibráció, karbantartási tervek kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák
  • Lean ismeretek
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Bónuszlehetőség
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Nemzetközi háttér
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.