www.cvonline.hu

Előfizetői Ügyintéző

  • A hirdetés 431 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. külföldi lapokat és könyveket forgalmazó leányvállalata részére

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Export előfizetés ügyintézés
  • Egyedi rendelések kezelése
  • Kiadókkal való kapcsolattartás, elszámolások
  • Partworks termékek előfizetői ügyintézés

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább középfokú végzettség, és/vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (kiemelten: magas szintű Excel )
  • Angolnyelv-tudás

Képességek:

  • Kiemelten precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
  • Határidők szigorú betartása
  • Kommunikációs képesség
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Call centeres tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével 2016. május 8-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol