www.cvonline.hu

ELŐADÓ

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Kontrolling Osztálya

ELŐADÓ

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Tervezési feladatok, komplett éves üzleti terv összeállítása,
  • Terv-tény eltérések elemzése, részvétel a zárásokban,
  • Kontrolling rendszer fejlesztése és karbantartása,
  • SAP CO modul működtetése,
  • Ágazatos költségfeladások készítése a számvitel felé,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelő végzettség,
  • SAP rendszer ismerete, gyakorlati alkalmazása,
  • MS Office alkalmazások magabiztos és magas szintű használata,
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • SAP CO modul ismerete,
  • Kontroller/Elemző munkakörben szerzett komplex tapasztalat,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. október 17-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő