www.cvonline.hu

ELNÖKI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

munkakörbe

 Feladatok:

  • az elnök munkájának támogatása
  • szervezeten belüli ügyek intézése, ügyviteli, adminisztrációs feladatok koordinálása
  • döntés-előkészítő anyagok összegyűjtése
  • menedzsment megbeszéléseinek összehívása, megszervezése
  • nyilvántartások, jegyzőkönyvek vezetése
  • üzleti partnerek és vendégek fogadása, kiszolgálása
  • az iroda kommunikációjának támogatása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • minimum középfokú közgazdasági vagy jogi végzettség
  • szakmai igényesség
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • diszkréció, rugalmasság, kitartás
  • megoldásorientált gondolkodásmód
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória)
  • pályakezdőt is szívesen látunk!

Munkavégzés helye: 1124 Budapest, Németvölgyi u. 97.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „elnöki asszisztens

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő