www.cvonline.hu

Elnöki asszisztens

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

Magyar Vízadagoló Szövetség
keres

Elnöki asszisztenst

 6 vagy 8 órás munkakörbe

Feladatok:

  • Az európai vízadagoló szövetséggel kapcsolattartás angol nyelven
  • Angol nyelvű havonta megjelenő hírlevél, fordítása
  • Magyar Szövetség tagjaival folyamatos kapcsolattartás,
  • Költségvetéssel és kiadásokkal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Az elnökség által meghatározott feladatok végrehajtása, koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, szóban írásban
  • talpraesett, dinamikus személyiség
  • min 2 éves munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

Budapest

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol