www.cvonline.hu

Elnöki asszisztens

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Budapesti székhelyű hulladékgazdálkodásban működő részvénytársaság keres szakképzett, gyakorlott

Elnöki asszisztenst.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezető munkájának támogatása,
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása,
  • Be- és kimenő iratok, levelek szakszerű kezelése, iktatása,
  • Felettese programjának ismerete, megbeszélések leszervezése,
  • Dokumentumok, szerződések előkészítése és aláíratása,
  • A szervezet működésével kapcsolatos ügyintézés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Számítógépes programok magas felhasználói szintű ismerete,
  • Gépírás,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önállóság, problémamegoldó képesség,
  • Kimagasló kommunikációs képesség,
  • Irodatechnikai eszközök magabiztos használata,
  • Megbízható, lojális munkavégzés, terhelhetőség.

Előny:

  • Főiskolai végzettség, vagy egyéb felsőfokú bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Összetett, változatos munkakör,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: főállás

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő