www.cvonline.hu

ELNÖKI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1210 napja lejárt

BUDAÖRSI SZÉKHELYŰ VÁLLALAT

„ELNÖKI ASSZISZTENS”

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES!

A feladat:

  • A vezető munkájának teljes körű támogatása, általános vezetői/személyi asszisztensi feladatok ellátása
  • Aktív részvétel az irodai ügyintézésében, az iroda rendjének biztosításában
  • Ügyvéddel, könyvelővel, ügyfelekkel, stb. való kapcsolattartás
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, nyilvántartása, előkészítése
  • Telefonhívások fogadása, szűrése, kezelése
  • Levelezéssel kapcsolatos teendők ellátása (regisztrálás, szortírozás - postai, e-mail, fax, stb.)
  • Egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • Rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Management anyagok, kimutatások, prezentációk készítése
  • Az ügyvezető távollétében az iroda és a folyamatban lévő munkák - önálló koordinálása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Általános irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Word, Excel, Access, PowerPoint, Prezi.com, Internet, Outlook, stb.)
  • Üzleti szemlélet és jó szervezési készség
  • Megbízhatóság, precizitás, pontos, gyors munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Etikett, protokoll ismeret
  • Üzleti megjelenés
  • Hasonló feladatkörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az a pozícióra való hivatkozással és fizetési igényének megjelölésével küldje el a magyar és az angol nyelvű önéletrajzát - valamint a fél oldalnál nem hosszabb - motivációs levelét az alábbi email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség