www.cvonline.hu

Elmúltál 18 ?

  • A hirdetés 492 napja lejárt

Elmúltál 18 éves, de még nem tudod hogyan tovább? Mi segítünk!

Tapasztalat nem szükséges, elég, ha precízen és megbízhatóan végzed a munkád, cserébe stabil, bejelentett álláslehetőség, kiemelkedő bónuszrendszer és utazási támogatás vár Rád

Válogass a különböző békéscsabai fizikai munkalehetőségeink közül!

Betanított Gépkezelő feladatai:

-Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:
- A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
- Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
- A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Végellenőr feladata:

- A legyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése mérőeszközök segítségével, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- 8 általános
- számítógép felhasználói szintű ismerete
- megbízható, precíz munkavégzés
- több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba, Békés megye
* Műszakrend: több műszak

Várjuk jelentkezésed az alábbi elérhetőségeken:

+36 20216 0043

E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Miért a Work Force?

  • Sok éves tapasztalatunk van abban, amit csinálunk.
  • Minden hónapban pontosan utaljuk a munkabért.
  • 100%-ban bejelentett munkahelyeket kínálunk munkavállalóink számára.
  • Tapasztalt projektvezetőkkel dolgozunk, akik folyamatosan tartják a kapcsolatot kölcsönzött munkavállalóinkkal.
  • Kollegáink folyamatosan járják az országot, ezáltal lehetőséget biztosítunk arra, hogy a lakóhelyedhez közel találkozz állásainkkal, sőt akár a helyszínen jelentkezni is tudj azokra így megspóroljuk az utazást.
  • Számos multinacionális nagyvállalattal állunk kapcsolatba, ezáltal kölcsönzött munkavállalóként folyamatos munkáltatásra van lehetőség (gördülékeny munkahelyváltás).
  • Otthonosan mozgunk az autóipar, elektronika ipar, és gyártás/termelés terültén.
  • Több cégnél kezdetben csak kölcsönzöttként lehet dolgozni. Kölcsönös elégedettség esetén azonban lehetőség nyílik a kölcsönbe vevő cég saját állományában kerülni.
  • A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót foglalkoztatunk
  • Ajánlói programunk révén lehetőséget kínálunk arra, hogy rokonaidat, ismerőseidet is munkához juttasd, amit 10.000 forint értékű vásárlási utalvánnyal is díjazunk.
  • Iskolaszövetkezetünk, a Job Force révén diákokat is tudunk foglalkoztatni.