www.cvonline.hu

Ellenőrzési szerelő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1228421

Olasz tulajdonú gázszolgáltató partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fogyasztói rendszerek (gázmérők, nyomásszabályzók) ellenőrzése, felülvizsgálata, az ellenőrzési régió szolgáltatási területén belül
  • Gázjelző műszerek, egyéb eszközök szakszerű használata, üzemképességük megőrzése
  • Gázvezeték környezetében lévő szabálytalanságok, rendellenességek felkutatása
  • Ellenőrzés során kapott eredmények jegyzőkönyvbe történő rögzítése
  • Biztonsági szabályok, előírások betartása

Elvárások:

  • Legalább középfokú gázvezeték- és készülékszerelő szakképesítés
  • Min. 2-3 éves szakmai gyakorlat
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Mobilitás, terhelhetőség, jó állóképesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előny:

  • Érvényes gázszerelői igazolvány
  • Gázvezeték- és készülékszerelő mesterlevél
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő, Vecsés, Hatvan, Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképpel, bizonyítvány másolatokkal és motivációs levéllel ellátott szakmai önéletrajzát küldje el a megadott e-mail címre.