www.cvonline.hu

ELLENŐRZÉSI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 770 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Belső Ellenőrzési Főosztálya

 Kelet-Magyarország Ellenőrzési Központ Régióba

 munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • A MÁV Zrt.-nél és leányvállalatainál a nemzetközi és nemzeti ellenőrzési standardok szerinti vizsgálatokban vizsgálatvezetőként vagy vizsgálóként részt vesz.
  • Feltárja a szabálytalanságokat, hibákat, hiányosságokat, és javaslatot tesz azok korrigálására.
  • Összefoglaló vizsgálati jelentéseket, vezetői előterjesztéseket, véleményeket készít.
  • A vizsgált szervezetek, illetve a szervezetek tevékenysége vonatkozásában kockázatértékelést végez.
  • Ellenőrzi a hatályos jogszabályok és a belső utasítások betartását.
  • Javaslatot tesz a hatékonyság javítására, a gazdaságtalan folyamatok átalakítására.

Elvárások:

  • Felsőfokú állami iskolai (műszaki egyetemi, főiskolai) végzettség
  • Vasútszakmai, technológiai ismeretek
  • Ellenőrzési ismeret
  • Gazdasági, ellenőrzési folyamatok ismerete
  • Nemzetközi ellenőrzési standard ismeret
  • Vasúti szakmai gyakorlat
  • Legalább egy év ellenőrzési területen szerzett gyakorlat

Egyéb követelmények:

  • Jó írásbeli képesség
  • Határozottság
  • Kreativitás
  • Magabiztosság
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Miskolc – Debrecen - Szeged

Jelentkezési határidő: 2014. december 10.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő