www.cvonline.hu

Ellenőr (könyvelő)

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1014052

Feladatok:
  • Beérkezett számla jogosságának ellenőrzése (lista ár, koncessziós engedmény, akciós engedmény helyesen van-e beállítva; a készlet bevételezése a dokumentumokkal egyezően történt-e)
  • A vevők számlázással kapcsolatos reklamáció ellenőrzése és a számla helyesbítés készítése
  • Akciók árváltozások esetén, árbeállítás ellenőrzése,
  • Nyilvántartások rögzítése (vevőnek kiszállítás, illetve beszállítás vevőtől),
  • Reklámanyagok nyilvántartása, rögzítése,
  • E-mailek kezelése,
  • Havi elszámolások (forgalmi jelentések, egyeztetések, bónuszok) elkészítése,
  • Havi adatszolgáltatás a főkönyvelő részére.

Elvárások:
  • Könyvelői végzettség (legalább közgazdasági szakközépiskola),
  • 8-10 év, elsősorban kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat,
  • Terhelhetőség, precizitás, monotónia tűrés,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Juttatások:
  • Fix munkaidő,
  • Utazási hozzájárulás támogatása,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
  • Munkaidő napi 8 óra, hétfőtől péntekig. Munkavégzés helye: Dunakeszi

  • Jelentkezés: Fényképes, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi