www.cvonline.hu

ELLENÁLLÁS-HEGESZTÉSI SZAKMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 842078
Link megjelenítéseimages/editor/1334060438.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Tatabánya környékén található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat::

FELADATOK

  • Kompaktálási/hegesztési folyamatok fejlesztése, azok stabilitásának és hatékonyságának növelése az érvényes minőségi és pénzügyi célok alapján
  • Kompaktáló/hegesztő gép/szerszám követelmények meghatározása
  • Folyamat szabályozási és ellenőrzési követelmények meghatározása
  • Termelés, Mérnökség, Minőségügy, Pénzügy, Karbantartás támogatása
  • Új fejlesztési projektekben való részvétel, fejlesztési feladatok koordinálása
  • Senior mérnökként az alá beosztott mérnök(ök) szakmai irányítása, fejlesztése, a feladatok kiadása (delegálás) és számonkérése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • 6Sigma, DOE ismeretek
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
  • Mérnöki szemléletmód, pontosság, igényesség
  • Rugalmasság, Csapatmunkára készség
  • Jó kommunikációs készség ÉS Projekt szemlélet

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafetéria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELLENÁLLÁS-HEGESZTÉSI SZAKMÉRNÖK, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése