www.cvonline.hu

ELLÁTÁSI LÁNC VEZETŐ

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Nemzetközi termelő vállalat munkatársat keres

 pozícióba,

Pest megyei munkavégzéssel

FELADATOK:

  • A cég ellátási lánc folyamatainak tervezése, irányítása;
  • A szállítók felé történő rendelés leadások felügyelete, a folyamatos termékellátás biztosítása a termelési és minőségbiztosítási elvárásoknak megfelelően;
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek felkutatása, új folyamatok kidolgozása, bevezetése;
  • A készlet, a rendelés, a fuvarszervezés, valamint a kiszállítás és a leltár ellenőrzésének biztosítása;
  • A vevőszolgálat munkájának felügyelete, a vevői elégedettség növelésének elősegítése a raktári operáció optimalizálásával, a megrendelések és kiszállítások koordinálásával;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint az anyavállalat szakmai vezetésével.

ELVÁRÁSOK:

  • Releváns, felsőfokú végzettség;
  • 5-10 év tapasztalat hasonló területen;
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat;
  • Felsőfokú, aktív angolnyelv-tudás;
  • SAP ismeret;
  • Kiváló problémamegodó és tárgyalási készség;
  • Kiegyensúlyozott, csapatjátékos személyiség;
  • Proaktív, kreatív hozzáállás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő