www.cvonline.hu
Ellátási lánc specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.10.01.
Hirdetés azonosító: 973957
lejárt

Ipari gyártó partnercégünk számára keresünk tapasztalt ellátási lánc specialistát Komáromba a következő munkakörbe:

Feladatok:

    • Kapcsolattartás külső és belső beszállítókkal, szállítmányozókkal, gyártási egységgel, vállalat üzleti egységeivel, anyaggazdászokkal, műszaki szakértőkkel
    • Ellátási lánccal kapcsolatos adatok napra készen tartása, monitorozása
    • Hatékony szállítmányozás megtervezése
    • Az ellátási lánc vezetés támogatása best practiceok kifejlesztése és bevezetése céljából
    • Ár- és költségelemzések és egyéb riportok összeállítása, az eredmények elemzése
    • Részvétel beszállítói auditokon

    Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • 3 év tapasztalat logisztikai, beszerzési, tervezési területen
    • Előny: lengyel, cseh, vagy szlovák nyelvismeret

    Amit nyújtunk:

    • Stabil, hosszú távú munkahely
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Modern munkakörnyezet
    • Béren kívüli juttatások

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.