www.cvonline.hu

ELLÁTÁSI LÁNC PROJEKTVEZETŐ / SUPPLY CHAIN PROJECT MANAGER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1025415

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adott üzletághoz tartozó ellátási láncon belüli folyamatok irányítása: a szállítási pontosság növelése, a logisztikai költségek és készletek csökkentése, az anyagáramlás optimalizálása
  • A vállalti sztenderdek és értékrendek közvetítése a beszállítók felé
  • Az új termék bevezetések és mérnöki változások logisztikai támogatása
  • A folyamatok fejlesztése és ezzel kapcsolatos tréningek szervezése a vállalati társosztályok számára
  • A kockázatok feltérképezése és a váratlan helyzetek kezelése az ellátási láncon belül

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, gazdasági, műszaki)
  • Több év, az ellátási lánc területén szerzett (vezetői) tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • MS Office, SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELLÁTÁSI LÁNC PROJEKTVEZETŐ / SUPPLY CHAIN PROJECT MANAGER, Veszprém megye