Ellátási Lánc Adminisztrátor - angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3963)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1074554
lejárt

Piacvezető multinacionális nagyvállalati partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Ellátási Lánc Adminisztrátor - angol nyelvtudással (PJ3963)

Feladatok:
- Beérkező, kiszerelt szervizalkatrészek rögzítése és adminisztrálása a megfelelő rendszerekben a későbbi újrafelhasználást elősegítendő
- Az újrafelhasználási folyamat végigkövetése együttműködve a mérnökséggel és az ellátási lánc osztályokkal
- Vállalatirányítási rendszer kezelése, riportok, összesítések készítése
- Heti szinten egyeztetés status call-ok keretében külföldi kollégákkal

Elvárások:
- Középfokú végzettség (diploma előnyt jelent)
- Folyékony angol nyelvtudás

- 1 év tapasztalat adminisztratív munkakörben / multinacionális környezetben

Amit partnerünk kínál:
- Home office lehetőség (heti 1 nap)

- Versenyképes bérezés
- Folyamatos képzések, karrier és előrelépési lehetőségek (nemzetközi szinten is)
- Jó légkör

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye, Budapestről tömegközlekedéssel is gyorsan megközelíthető helyen (bejárást munkáltató támogatja)

Kérjük, angol és magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3963 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.