www.cvonline.hu
Élhajlító gépkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077851
lejárt

Transzformátorok gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hajlítógép kezelése;
  • Gyártás támogatása.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Jó fizikum.

Előny:

  • CNC vezérlésű hajlítógépen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (Csepel)
  • Munkaidő: 3 műszakos vagy folyamatos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.