www.cvonline.hu

Élhajlító gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 851634

A Prohumán Kft. multinacionális gyártó partnere megbízásából munkatársakat keres az alábbi munkakörbe azonnali munkakezdéssel:

Feladatok:
  • A gépeken történő átállás illetve beállítás, a lehető legrövidebb idő alatt, a műveleti utasítások használatával,
  • Az első darab méreteinek a leellenőrzése a rajz alapján és dokumentálása a mérési jegyzőkönyvnek megfelelően,
  • Felelős a termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő legyártásáért a kiadott utasítások alapján.
Elvárások:
  • Szakirányú, fémipari alapképzést is nyújtó szakmunkás bizonyítvány (pl. géplakatos, karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.),
  • CNC vezérlésű gépek alapos ismerete,
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat,
  • Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek (század milliméterre pontos mérési ismeret, furatközéppont meghatározás, stb.),
  • Műszaki rajz olvasási készség (vetítési nézetek, méret segédvonalak helyes értelmezése),
  • NC/CNC vezérlésű gépek ismerete.
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet,
  • Utazási támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Miskolc