www.cvonline.hu

Élhajlító gépbeállító

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 850361

Stabil háttérrel rendelkező, fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószerelvények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk Miskolc környéki munkavégzéssel.

Feladatok:
  • A gépeken történő átállás illetve beállítás, a lehető legrövidebb idő alatt, a műveleti utasítások használatával;
  • Az első darab méreteinek leellenőrzése műszaki rajz alapján, és dokumentálása a mérési jegyzőkönyvnek megfelelően;
  • Felelős a termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő legyártásáért a kiadott utasítások alapján.
Elvárások:
  • Műszaki szakmunkás végzettség;
  • NC/CNC vezérlésű gépek programozási ismerete;
  • PLC vezérlésű gépek programozásában való jártasság;
  • Tolómérővel történő pontos mérési ismeret;
  • Mozgószáras szögmérővel történő mérési ismeret;
  • Műszaki rajz olvasás;
  • Lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés;
  • Albérlet támogatás;
  • Utazási költségtérítés;
  • Multinacionális vállalati környezet.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Miskolc környéke
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Miskolc