www.cvonline.hu

Élhajlító gép kezelő

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Az ATInox Plusz Kft keres munkatársat

élhajlító gép kezelői

munkakörbe

Cégünk már több mint 10 éve speciálisan a rozsdamentes és saválló termékek gyártására, szerelésére specializálódott. Ezen a területen nagy potenciált érzünk, hogy minőségi munkával, korrekt árakon, hosszú ideig tudjuk kiszolgálni a vevőinket. Ezt képzett és motivált munkatársakkal akarjuk elérni.

Ehhez önállóan dolgozni tudó, GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ, CNC élhajlító gép beállításában, programozásában, karbantartásában, használatában jártas munkatársat keresünk.

Feladat: Rozsdamentes és saválló lemezek, vágása, élhajlítása.

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Fogékonyság új dolgok megtanulására.
  • Rugalmasság a munkaidőben.
  • Esetenként távolabbi munkavégzés vállalása.
  • B-kat. jogosítvány.

Előny:

  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Minőségi szerszámok, gépek.
  • Változatos munka.
  • Jól szervezett csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Korrekt, felelős munkáltatói hozzáállás.
  • Télen fűtött műhely.
  • Megfelelő szociális körülmények; étkező, mosdó, öltöző, stb.
  • Egy műszakos munkarend.
  • Útiköltség térítés.
  • Azonnali kezdési lehetőség!

Ha úgy érzi illenek Önre a az itt leírtak, várjuk önéletrajzát a megadott e-mail címre! CSAK GYAKORLOTT MUNKATÁRSAK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK! ERRŐL PRÓBAMUNKÁN GYŐZŐDÜNK MEG!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Megyaszó

Havi bruttó fizetési keret: 130 000 - 170 000 HUF

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő