www.cvonline.hu

Élhajlító és lézervágó gépre szakember

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Lemez darabolással, hajlítással foglalkozó Kft tatai munkahelyre keres

több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

élhajlító és lézervágó gépre szakembert.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves hajlítói gyakorlat. Trump élhajlító gépen.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Trumph hajlító gépen kell dolgozni. 5 méter hosszú a gép hajlító hossza.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása,két heti fizetés.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • Milyen cégnél dolgozott, és meddig,mi volt ott a feladata?
  • Trumph élhajlítógépen van e  gyártási tapasztalata?

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő