www.cvonline.hu

Életbiztosítási technikai termékmenedzser

  • A hirdetés 1255 napja lejárt

A Signal Biztosító Zrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • részvétel az életbiztosítások termékfejlesztési folyamatában,
  • piaci termék igények, jogszabályi változások és egyéb biztosítástechnikai folyamatok specifikációinak összeállítása, egyeztetése a társosztályokkal (IT, aktuáriusok),
  • termék/folyamat tesztek megtervezése, végrehajtása.

Elvárások:

  • legalább 2-3 éves, Biztosító társaságnál megszerzett aktuáriusi és/vagy IT szervezői tapasztalat,
  • legalább 2-3 éves, unit-linked termékek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • aktív angol és/vagy német nyelvtudás.
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, kreativitás
  • logikus, analizáló gondolkodásmód
  • rendszer-, folyamat - és kontroll szemlélet

Előny:

  • aktuáriusi végzettség

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
2014.02.15.

Amit nyújtunk

  • felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok
  • kiegyensúlyozott szakmai háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • versenyképes juttatás
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • folyamatos oktatás

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük a jelzett határidőig, a fizetési igény megjelölésével juttassa el a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő