www.cvonline.hu

ÉLETBIZTOSÍTÁSI BEFEKTETÉSI TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 1004 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Lakossági Termékfejlesztés és Termékmenedzsment egysége munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • életbiztosítási termékekhez kapcsolódó eszközalap-kínálat felülvizsgálata, átalakítása,
  • új unit-linked termékek befektetési hátterének kialakítása,
  • unit-linked befektetéssel kapcsolatos belső szabályozások kialakítása, koordinálása,
  • hozamok, befektetési teljesítmények elemzése,
  • eszközalapok működésének felülvizsgálata,
  • unit-linked termékekhez kapcsolódó értékesítés támogatás, oktatás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi, befektetési),
  • 3-5 éves életbiztosítási és/vagy befektetési területen szerzett termékmenedzseri tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • termékfejlesztési tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • kooperációs készsége kimagasló,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. június 30-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő