www.cvonline.hu

Életbiztosítási adminisztrátor

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

A SIGNAL Biztosító Zrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • az életbiztosítási szerződésekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos elvégzése,
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése,
  • szerződések rögzítése, módosítása,
  • levelezés, kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • jó írásbeli kommunikációs kifejezőképesség
  • gyors számítógépes gépelési készség
  • erős felhasználói szintű MS Office alkalmazások számítógépes ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • jó csapatjátékos, hatékonyan dolgozik együtt másokkal,
  • folyamatosan keresi a kihívásokat és nyitott az új ismeretek megszerzésére,
  • rugalmas, dinamikus proaktív és eredményorientált személyiség.

Előny:

  • 1-2 év munka tapasztalat hasonló adminisztratív munkakörben
  • gyors és gépírás tudás
  • angol és/vagy német középfokú aktív nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
2014.04.15.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • kiegyensúlyozott szakmai háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • versenyképes juttatás
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • folyamatos oktatás
  • modern munkakörülmények,
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük a jelzett határidőig, a fizetési igény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő