www.cvonline.hu

Elemző

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítés-támogatás területe

ELEMZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ, Budapest, Kálvin tér

Leendő munkatársunk feladatai:

  • leválogatások készítése a portfólió rendszerből,
  • riportok készítése,
  • elemzések készítése,
  • modellezésekben való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • informatikai affinitás,
  • rendszerszemlélet, komplex gondolkodási készség.

Előnyt jelent:

  • aktuáriusi vagy gazdaságmatematikai végzettség,
  • biztosítási szakmában való jártasság.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma elemzői hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. április 30-ig várjuk Karrierportáunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol