www.cvonline.hu

Elemző Tréder Menedzser

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

A Profit Point egy olyan európai cégcsoport, amely információs és műszaki támogatást nyújt a nemzetközi pénzpiaci tevékenységekhez.

Európában 5 országban, 12 képviselettel rendelkezik. A cég szakemberei folyamatosan figyelemmel kísérik a nemzetközi pénzpiaci híreket, sikeresen kereskednek és a megszerzett tapasztalatot tovább adják Neked azért, hogy Te megtanulhasd a szakma legfontosabb titkait és nálunk kamatoztasd azt.

Feladatok:

  • Globális pénzpiaci elemzés
  • Stratégiák kialakítása a piaci elemzések alapján
  • Nemzetközi pénzügyi piacokon tőzsdei kereskedés
  • A pénzpiacok figyelemmel kísérése, gazdasági hírek követése, elemzése
  • Kereskedési folyamatok teljes körű bonyolítása

Elvárások:

  • rövid és hosszútávú stratégiai előrejelzések készítése
  • a devizapiaci terület teljes körű elemzése, országszintű/regionális/globális piaci trendek követése
  • pénzügyi termékek lehetőségeinek monitorozása, elemzése
  • stratégiák tesztelése valós számlákon
  • fegyelmezett, rendezett személyiség, belső motiváció, tudásvágy valamint képesség, hogy a megszerzett tudást munkájában is alkalmazni tudja
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Elemzőkészség
  • Gyakorlatias, proaktív személyiség
  • Stressztűrő, higgadt személyiség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Üzleti véna
  • Előny a gazdasági/ pénzügyi/ statisztikai/matematikai/és egyéb reál végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix fizetés + jutalék teljesítménytől függően
  • Amennyiben szükséges képzési lehetőséget biztosítunk
  • Rugalmas munkaidő
  • Főállásként vagy mellékállásként is folytatható munka

Munkavégzés helye:

Budapest, Pécs