www.cvonline.hu

Elemző Szakértő

  • A hirdetés 334 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Kárrendezési és Szolgáltatási Igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ELEMZŐ SZAKÉRTŐ

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • statisztikák, leválogatások készítése,
  • az eredmények elemzése, kiértékelése,
  • havi riportok, vizsgálati jelentések összeállítása,
  • közreműködés vizsgálati anyagok, minták, és mintavételi módszerek kidolgozásában,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (üzleti elemző, biztosítási matematikus, közgazdász, gazdasági informatikus),
  • magas szintű MS Office ismeretek (erős Excel tudás),
  • statisztika és riport készítésben szerzett gyakorlat,
  • adatbázis elemzésben szerzett gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • SQL ismeret,
  • Biztosítási / kárrendezési területen szerzett gyakorlat,
  • Angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • önállóság, proaktivitás és jó szervezőkészség,
  • strukturált gondolkodás jellemzi,
  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes,
  • terhelhető és sikerorientált munkavégzés jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. április 30-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Elvárt nyelvtudás Angol