www.cvonline.hu

Elemző statisztikus

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 738344
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egészség-gazdaságtani és egészség-finanszírozási tanácsadás területén működő, folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörrel rendelkező, a hazai piacon meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk új munkatársat, elemző statisztikus pozícióba,  az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Havi rendszerességű kimutatások és elemzések összeállítása
  • Egyéb ad-hoc jellegű elemzések készítése
  • Különböző információforrásokból származó adatok feltárása, összegyűjtése, rendszerezése, adatbázisba rendezése, statisztikai modellezés
  • Részvétel a belső riport-rendszerek üzemeltetésében, továbbfejlesztésében
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Egyetemi szintű közgazdász / alkalmazott matematikus / statisztikus végzettség (végzős hallgatók jelentkezését is várjuk)
  • Elemzés-támogató szoftverek magas szintű ismerete (kiemelten: MS Excel, MS Access)
  • Alapos ökonometriai és statisztikai ismeretek
  • Angolnyelv-tudás
  • Kiváló analitikus képesség, pontosság, precizitás
  • Projekt szemlélet
  • Önállóság, kezdeményező készség

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Excel és VBA makrók ismerete, illetve SQL lekérdező nyelv ismerete
  • R vagy SPSS statisztikai programok ismerete
  • Egészségpolitikai, egészség-gazdaságtani és biostatisztikai ismeretek

Amit nyújtunk

  • Versenyképes alapbér, plusz egyéb juttatások
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél) fizetési igény megjelölésével 2014.február 15-ig küldheti el nekünk, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése oldalon.