www.cvonline.hu

Elemző, riportáló

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Elemző, riportáló (analyst)

munkatársat, 3 hónapos határozott időtartamra!

Feladatok:

  • Kimutatások, grafikonok készítése
  • Rendszer tesztelésének támogatása
  • Adatbányászat
  • Riportok futtatása, készítése és kiküldése, feldolgozása excelben függvények segítségével

Elvárások:

  • Magas szintű, jó alapokon nyugvó Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettségű, vagy felsőfokú tanulmányokat folytató jelentkezőket várunk
  • Logikus gondolkodásmód és megfigyelő készség
  • Hibák gyors felismerése

Egyéb:

  • Munkavégzés időtartama: 2015.07.01.-2015.09.30.
  • Napi 8 óra munkaidő, rugalmas beosztásban

Munkavégzés helye:

  • Fót (Budapestről induló céges buszjárat ingyenesen igénybe vehető)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, fizetési igénnyel a E-mail cím megjelenítése

e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!