www.cvonline.hu

Elemző munkatárs

  • A hirdetés 1354 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-17/2013)

Feladatkör:

  • Adatok gyűjtése, rendszerezése, tisztítása, feldolgozása
  • Adathalmazok elemzése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Dokumentum elemzés, közneveléshez kapcsolódó szakirodalom feldolgozása
  • Szakpolitikai elemzési, értékelési feladatokban való részvétel
  • Pénzügyi jelentések, heti, havi riportok készítésében való közreműködés
  • Prezentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (társadalomtudományok terén elsősorban geográfus, közgazdász)
  • Magas szintű informatikai ismeretek (MS Office), adatbázis kezelés (Access)
  • Angol nyelv (angol nyelvű szövegek értelmezése)
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • Tervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előny:

  • Köznevelés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Térinformatikai ismeretek
  • Uniós projekt-menedzsment tapasztalat
  • Szakpolitikai elemzési-értékelési feladatokban szerzett tapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.09
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tüntesse fel: Elemző munkatárs (KLIK/05/2022-17/2013)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő