www.cvonline.hu

Elemző koordinátor/Szakmai koordinátor [BAG-EK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.01.08.
Hirdetés azonosító: 972908

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű megbízónk csapatába keresünk magabiztos, agilis és proaktív munkatársat Elemző koordinátor/Szakmai koordinátor pozícióba.

Feladatok

- Az Vezérigazgató napi szakmai munkájának támogatása
- Dokumentumok, javaslatok, üzleti ajánlások, riportok előzetes feldolgozása
- Feladatok előkészítésének és/vagy megvalósításának koordinálása szervezeti egységek bevonásával
- Jelentések, elemzések készítése, és ezek kiegészítése az érintett szervezeti egységek vezetőitől összegyűjtött háttér információk alapján
- Dokumentumok, prezentációk előkészítése, készítése, véglegesítése
- A Vezérigazgató szakmai leveleinek kezelése
- Az Igazgatóság és a Felügyelő Bizottság találkozóinak megszervezése és koordinálása
- Ülések napirendjének összeállítása, javaslatok összegyűjtése
- Döntések, határozatok, illetve a megbeszélések emlékeztetőjének írásba foglalása, majd kommunikálása az érintett felek számára

Elvárások

- Pénzügyi vagy gazdasági terülten szerzett diploma
- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Erős elemző készség
- Erős IT felhasználói tudás (Excel, PowerPoint)
- Proaktív, együttműködő, megbízható, motivált és nyitott személyiség
- Erős kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
- Erős szervezőkészség és rendszerben való gondolkodás képessége

Előny

- Olasz nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió