www.cvonline.hu

Elemző, Jelentéskészítő

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

ELEMZŐ, Jelentéskészítő

munkakörbe

Feladatok:

  • Pénzintézeti feladatokhoz kötődő számviteli és elemzési feladatok ellátása
  • Pénzintézet pénzügyi teljesítményének folyamatos követése, rögzítése, dokumentálása
  • Eredmények elemzése, összefoglalása, adatok interpretációja
  • Folyamatok fejlesztésére irányuló javaslatok elemzése
  • Változtatások koordinálása, felügyelete
  • Előrejelzések, folyamatábrák készítése
  • Elemzések, kimutatások készítése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Középfokú iskolai végzettség ( közgazdasági érettségi)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny)
  • SAP ismeret (előny)
  • Precizitás, alaposság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (word, excel, magas szinten .ppt, internet)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Érd, Szentgál

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „elemző, jelentéskészítő“

Helyek Veszprém
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő