www.cvonline.hu

Elemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 870101
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg nemzetközi állat-egészségügyi termékekkel foglalkozó partnercégünk részére keresünk megbízható munkatársat elemzési feladatok ellátására adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

  • Havi értékesítési adatok feldolgozása
  • Adatbáziskezelési feladatok ellátása
  • Business Analyst napi operatív munkájának támogatása
  • Szerződések adminisztrációja
  • Nyomtatványok készítése és karbantartása
  • Egyéb felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább egy évig
  • Pénzügyi / gazdasági tanulmányok
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Erős Excel tudás (FKERES függvény, szűrők használata, pivot tábla)
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 10-20 óra vállallása elvárt

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Rugalmas beosztás

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül önéletrajz feltöltésével. A pozícióval kapcsolatban további információért a következő telefonszámon keresztül tudsz érdeklődni: 06 1 877 0902.