www.cvonline.hu

ELEMZŐ GYAKORNOK

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolati és Termékfejlesztési területe új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti megtérülési modellek, döntés-előkészítő anyagok készítése az Ügyfélkapcsolati és Termékfejlesztési Vezérigazgató-helyettes számára,
  • akvizíciós lehetőségek modellezése, értékelések készítése,
  • termékek árazásában aktív részvétel,
  • termékek folyamatos elemzése, kockázatok feltérképezése,
  • termékfejlesztés támogatása elemzésekkel,
  • ad-hoc elemzések készítése,
  • kapcsolattartás az aktuáriusi területtel.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi tanulmányok,
  • angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • alkalmazott vállalatértékelés tanulmányok,
  • informatikai affinitás (PL/SQL, VBA).

Küldd el jelentkezésedet, ha úgy gondolod, hogy

  • szereted a szerteágazó, kihívásokkal teli munkát,
  • strukturáltság, precizitás jellemez,
  • jó kommunikációs készséggel (írásban és szóban) rendelkezel.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. július 31-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">www.karrier.aegon.hu oldalunkon!