www.cvonline.hu

Elemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1081485
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót elemző gyakornok pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Napi riportok elkészítése
  • Havi, heti statisztikák határidőre történő összeállítás
  • Prezentációk készítése
  • Támogatott terület méréseinek elemzése, értelmezése
  • Adathibák feltárása
  • Access alkalmazások karbantartása, fejlesztése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok matematika vagy informatika szakirányon (aktív vagy passzív hallgatói jogviszony)
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • SQL gyakorlati ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság, határozottság
  • Proaktív személyiség
Munkaidő: Heti 30 óra vagy 4 munkanap vállalása. Legalább 8 hónapos gyakorlati idő vállalása

Amit kínálunk:

  • Referenciaként szolgáló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők
  • Innovatív, fiatalos környezet
  • Versenyképes gyakornoki fizetés

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ feltötlésével tehetsz meg.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.