www.cvonline.hu

ELEMZŐ ELŐADÓ

  • A hirdetés 439 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Kontrolling Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Tervezési feladatok
  • Terv-tény eltérések elemzése
  • Részvétel a zárási munkálatokban
  • Felelősség belső és külső jelentések időben történő elkészítéséért
  • Költségkalkulációk készítése
  • Ad-hoc riportok és elemzések készítése

Feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office alkalmazások magabiztos és magas szintű használata
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Kontroller munkakörben szerzett komplex tapasztalat
  • Adattárház működtetésben szerzett tapasztalat
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. augusztus 11-ig a lenti e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő