www.cvonline.hu

Elemző eladó

  • A hirdetés 801 napja lejárt

 DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Kontrolling Osztálya

 ELEMZŐ ELŐADÓ

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében,
  • Részvétel az egyes vállalati területek eredményeinek értelmezésében és elemzésében,
  • A reporting rendszer működtetése és fejlesztése,
  • Felelősség belső és külső jelentések időben és megfelelő minőségben történő elkészítéséért,
  • Költségkalkulációk készítése,
  • Költségfelosztás elkészítése,
  • Tervezés és előrejelzések készítése,
  • Terv/Tény elemzések készítése,
  • Ad-hoc riportok és elemzések készítése.

Feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (Közgazdász),
  • 2 év kontrolleri tapasztalat,
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Magas szintű MS Excel ismerete, függvények használata, makrók készítése,
  • Analitikus képesség,
  • Csapatmunka,
  • Precizitás,
  • Stressz tűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • SAP BW modul ismerete,
  • IBM SPSS Statistics szoftver ismerete.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2015. január 19-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi  e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő