www.cvonline.hu

Elemző controller

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

A Vállalati üzletfejlesztési területünk új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatok

  • Elemzések, előterjesztések, prezentációk készítése a divízió menedzsmentje számára
  • Részvétel a Vállalati és befektetési banki & Private Banking divízió stratégiai céljainak kidolgozásában, az éves budget elkészítésében és ezek megvalósításához szükséges eszközrendszer meghatározásában.
  • Külső és belső elérhető adatforrások, (Big data) - elemzéssé, üzleti támogató információkká formálása
  • Rendszeres és ad hoc jelentések készítése
  • Közreműködés központi és divízió szintű projektekben

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalati üzleti és/vagy kontrolling területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Kiváló elemzési készség
  • Teljesítményorientált, kreatív, önálló és precíz munkavégzés
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs, vizualizációs készség (angol nyelven is)
  • Nyitott gondolkodás, proaktív, asszertív attitűd
  • Feladatkörhöz elengedhetetlen magas szintű felhasználói szoftver ismeret

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol