www.cvonline.hu

Elemző controller munkatárs

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Európa Alapkezelő pénzügyi területére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Pénzügyi elemzések és modellek készítése az ingatlanpiacra, a befektetési alapokra és ingatlanhasznosításra vonatkozóan
  • Csoport által előírt számviteli riportok készítése
  • Különböző controlling riportok, kimutatások készítése
  • Ingatlanra, bérlőkre vonatkozó költségfelosztások készítése
  • Közüzemi és szolgáltatói számlák kezelése, felosztása Ingatlanportfolió riportok készítése
  • Kapcsolattartás Csoporttagokkal belföldön és külföldön

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Számviteli, controlling és ingatlanüzemeltetés terén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes üzleti angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Alapos MS Excel ismeret

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek

  • Eredményorientált megközelítés
  • Átfogó, strukturált gondolkodás
  • Kiváló tervező és szervező készség
  • Precizitás, nagy munkabírás
  • Jó elemzői, döntési és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás, strukturált látásmód
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol