www.cvonline.hu

Elemző controller munkatárs

  • A hirdetés 433 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív Divízió IT Biztonság területére keresünk gyakornokot, 4 órás részmunkaidőben, legfeljebb egy éves határozott időre, az alábbi feladatok elvégzésére.

IT biztonsági gyakornok

Főbb feladatok

  • Részvétel a jogosultság ellenőrzési feladatokban
  • Szabályzatokkal kapcsolatos feladatok, hivatkozások frissítése, fordítás (angol-magyar)
  • Üzletmenet-folytonossági tervek formai átnézése, javítása

Elvárások

  • Folyamatban lévő szakirányú tanulmányok (informatikus, biztonságtechnikai mérnök, vagy hasonló)
  • Legalább három éves releváns szakmai tapasztalat, banki tapasztalat előny
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, rendszerüzemeltetési tapasztalat előny
  • Proaktív gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Jó együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Precizitás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol