www.cvonline.hu

Elemző – Projekt Munkatárs

  • A hirdetés 149 napja lejárt

Feladatok:

  • A projekt folyamatba épített értékeléséi és önértékelési módszertanának kidolgozása, megvalósítása, koordinálása
  • A kutatási tevékenységek előkészítése, tervezése, megvalósítása, koordinálása
  • Adatbázisokból kinyert adatok alapján elemzések készítése
  • Az adatgyűjtési feladatok végrehajtása, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Erős analitikus gondolkodásmód
  • Professzionális Excel ismeret
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési és mobilitási hajlandóság

Előny:

  • Felsőfokú Szociológus vagy Szociál-politikus végzettség
  • Szociális szövetkezetek működésében való jártasság
  • Európai Uniós projektekben való jártasság (min.: 1-2 év)

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges