www.cvonline.hu

Elemzési szakértő

  • A hirdetés 553 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • részvétel a szakterület controlling rendszerének üzemeltetésében és módszertani fejlesztésében;
  • részvétel a szakterület költséggazdai és beruházási felelősi (tervezési, elemzési, döntés előkészítési, modellezési) tevékenységében;
  • részvétel a banki és bankcsoporti célzott projektek költségelemzésében.

Elvárások:

  • szakirányú, felsőfokú végzettség (számvitel, controlling, pénzügy szak előny)
  • min. 2 éves releváns tapasztalat
  • szakmai angol nyelv legalább középszintű ismerete
  • irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) alapos ismerete
  • megbízhatóság, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • jó problémamegoldó készség
  • képesség csapatmunkára
  • rugalmasság, önállóság

Előnyt jelent:

  • SAP rendszerismeret és informatikai beállítottság

Jelentkezési határidő: 2015. július 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő