www.cvonline.hu

Elemzési munkatárs

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Szállítói riportok készítése beszerzés számára (forrás: SAP, társterületek), azok elemzése
  • Beszállítók és potenciális szállítók vizsgálata
  • Döntés előkészítő anyagok készítése, ezekhez háttérelemzések készítése
  • Ajánlatok értékelése, értékelési sablonok (Excel) kialakítása
  • Szerződéses környezet vizsgálata, költések elemzése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) alapos ismerete
  • megbízhatóság,
  • képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • képesség csapatmunkára
  • rugalmasság, önállóság
  • jó problémamegoldó készség

Előny:

  • SAP rendszerismeret
  • szakmai angol nyelv középfokú ismerete
  • SQL, Excel makró ismerete
  • pénzügy/számvitel/controlling szakon szerzett felsőfokú végzettség

Jelentkezési határidő: 2014. február 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide! A hirdetésre jelentkezni csak Internet Explorer böngészőben lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő