www.cvonline.hu

Élelmiszerüzemi vezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Kedves Kolléga, élelmiszerüzemi vezető munkatárs

Cégünk, étkezési csírák előállítására szakosodott (www.csira.hu), s ez év májusától élelmiszer üzemi tevékenységünket Sződre, egy minden igényt kielégítő, modern bérleménybe helyeztük át.

A csíráztatott Bio Csiri termékcsalád termékeinek piaci szerepe és forgalma egyre nagyobb mértéket ölt, így elérkezett a feladat, hogy szakképzett élelmiszerüzemi Kollégával bővüljön a vállalkozásunk.

Legfontosabb feladatai és elvárásaink Ön felé:

  • szakirányú felsőfokú végzettség és többéves élelmiszeripari szakmai tapasztalat (min.3 év)
  • angol és német nyelvek ismerete, tudása és a gyakorlatban történő használata, nem a nyelvvizsga „papír” és passzív tudásra gondolok
  • saját gépkocsival rendelkezzen, későbbiekben céges autót biztosítunk
  • feladatköre a csíráztató üzem napi termelésének a koordinálása, cca. 15 munkatárs irányításával
  • az üzemirányításhoz szükséges adminisztratív feladatok ellátása (HAACP, nyomon követési rendszer vezetése, beszállítói rendelések, export értékesítés)
  • biztosítunk versenyképes fix havi fizetést, perspektivikus munkavégzést

Várjuk, megtisztelő bemutatkozását email-en, azt követően személyesen!

Köszönettel:
Hintalan György
ügyvezető

Munkavégzés helye Sződ
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest