www.cvonline.hu

Élelmiszerkémiai laboráns

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

A Food Analytica Kft. 2006-os megalakulása óta a magyarországi laborszolgáltató piacon egyedülálló fejlődésen ment keresztül. Mára két gyulai telephelyén, több mint 1500 m2-en, a legmodernebb technológiával rendelkező professzionális laboratórium vált, és jelenleg a legnagyobb hazai tulajdonú magánlaboratórium Magyarországon. Ügyfelei elsősorban élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok.

A Food Analytica Kft. vállalati sikerét innovációs képessége és az ügyfelek igényeire adott gyors válaszok határozzák meg. Fejlődésünk záloga az értékteremtés és a kitartó munka. Ha alkalmasnak érzi magát arra, hogy Társaságunk fejlődését támogassa, akkor oldjon meg velünk új feladatokat! Ennek érdekében keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • élelmiszer és takarmányminták előkészítése
  • klasszikus analitikai mérések végrehajtása
  • műszeres mérésekben való közreműködés
  • laboratórium akkreditációjához kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség.
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság.
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás.
  • Megfelelő teherbírás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny

  • Korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Lendületes fejlődést produkáló vállalati háttér.
  • Befogadó, együttműködő, dinamikus csapat, változó feladatkör.
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye: Gyula (Magyarország)

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, e-mailen várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, illetve motivációs levelét.

Helyek Békés
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő