www.cvonline.hu

Élelmiszeripari / Vegyipari szakmunkás / technikus

  • A hirdetés 559 napja lejárt

Németországi székhelyű cégünk sürgősen munkatársakat keres a következő állások betöltésére Darmstadtban és környékén:

Élelmiszeripari / Vegyipari

szakmunkás / technikus

Feladatok:

  • Automata vezérlésű termelőberendezések üzemeltetése
  • Gyártási folyamatok végrehajtása gyártási utasítás szerint (élelmiszer, aromák, kozmetikumok, vegyi anyagok)
  • Mintavétel és minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Fellépő tisztítási és karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Élelmiszeripari vagy vegyipari szakírányú szakmunkás, szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
  • Motiváció és nyitottság a hosszútávú külföldi munkára
  • Minimum alapfokú német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Ingyenes közvetítés
  • Kollektív szerződés
  • Havi fizetés, fizetett szabadság, beteg- és nyugdíjbiztosítás, túlóra és éjszakai pótlékok
  • Nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Magyar kapcsolattartó általi segítség a hivatalos ügyek intézésében és a lakásszerzésben

Rólunk:

A persona service 1967 óta egyike a vezető munkaerőszolgáltató cégeknek Németországban. Országszerte több mint 190 irodával rendelkezünk, sok ezer ember megbízható munkáltatója vagyunk és több mint 10.000 ügyfelünknek biztosítunk megfelelő munkaerőt. Munkatársainknak korrekt fizetés melett személyes kapcsolattartást, biztonságos munkakörülményeket és munkavédelmi felszerelést, továbbá helybeli ill. környékbeli munkalehetőséget garantálunk.

Várjuk önéletrajzát, jelentkezését az alábbi email címen!

persona service Darmstadt

Anita Galló · Grafenstraße 27 · 64283 Darmstadt

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német