www.cvonline.hu

Élelmiszeripari/ Vegyipari szakmunkás/ technikus

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Németországi székhelyű cégünk sürgősen több munkatársat keres a következő állások betöltésére Darmstadtban és környékén:

Élelmiszeripari/ Vegyipari

szakmunkás/ technikus

Feladatok:

  • Automata vezérlésű termelőberendezések üzemeltetése
  • Mintavétel és minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Fellépő tisztitási és karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Élelmiszeripari vagy vegyésztechnikusi szakírányú, minimum középfokú végzettség
  • Motiváció és nyitottság a hosszútávú külföldi munkára
  • Jó német nyelvtudással és szakmai tapasztalattal rendelkezők előnyben

Amit ajánlunk:

  • Ingyenes közvetítés
  • Kollektiv szerződés
  • Havi fizetés, fizetett szabadság, beteg- és nyugdíjbiztosítás, túlóra és éjszakai pótlékok
  • Nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Magyar kapcsolattartó általi segítség a hivatalos ügyek intézésében és a lakásszerzésben

Rólunk:

A persona service 1967 óta egyike a vezető munkaerőszolgáltató cégeknek Németországban. Országszerte több mint 190 irodával rendelkezünk, sok ezer ember megbízható munkáltatója vagyunk és több mint 10.000 ügyfelünknek biztosítunk megfelelö munkaerőt. Munkatársainknak korrekt fizetés melett személyes kapcsolattartást, biztonságos munkakörülményeket és munkavédelmi felszerelést, továbbá helybeli ill. környékbeli munkalehetőséget garantálunk.

Várjuk önéletrajzát, jelentkezését!

Anita Galló · persona service Darmstadt · Grafenstraße 27 · 64283 Darmstadt

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német