www.cvonline.hu

Élelmiszeripari Üzemvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1015083

Külföldi tulajdonban lévő élelmiszeripari szektorban működő Megbízónk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • termelési terv teljesítése: minőségi-, mennyiségi- és hatékonysági- mutatóknak megfelelve,
  • emberi és gépi erőforrások optimális beosztása, a maximális termelés hatékonyság elérésének érdekében,
  • az üzem munkájának szervezése, teljesítményének ellenőrzése,
  • költségek nyomon követése és minimalizálása,
  • gondoskodik a beosztott munkatársak irányításáról, betanításáról, támogatásáról, motiválásáról és fejlődéséről,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, a partnerekkel, a takarító vállalattal, a munkaerő közvetítőkkel a megfelelő mennyiségű munkavállaló biztosításáról,
  • tanácsadás a munkavállalók felvételében és elbocsátásában,
  • kisebb (gépi) meghibásodások megoldása.

Elvárások:
  • felsőfokú/középfokú végzettség (élelmiszeripari, hentes mesteri),
  • 3-4 éves üzemvezetői, csoportvezetői beosztásban szerzett tapasztalat (ideálisan húsipari gyártásban),
  • élelmiszeriparban, húsiparban szerzett jártasság előny,
  • angol nyelvismeret előny,
  • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó, motivációs készség,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • határozott, talpraesett, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel).

Juttatások:
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • versenyképes juttatási csomag,

Előnyök:
  • angol nyelvismeret előny.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Kiskunfélegyháza

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Bács-Kiskun