www.cvonline.hu
Élelmiszeripari termékgyártó
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.17.
Hirdetés azonosító: 924188
lejárt

Élelmiszer ipari partnercégünk részére munkatársakat keresünk  Székesfehérvári  munkavégzéssel, határozatlan időre szóló szerződéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Élelmiszer ipari gépek kezelése és kiszolgálása
  • Alapanyag kimérés, kézi anyagmozgatás
  • Higiénikus munkakörnyezet folyamatos fenntartása

Elvárások:

  • Élelmiszer ipari szakképesítés és/vagy élelmiszer ipari területen szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú munkabíró képesség
  • Alapvető műszaki érdeklődés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Büfé
  • Mozgóbér
  • Útiköltség térítés

Jelen hirdetésre Való jelentkezéssel ÉS Pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban Szereplő Adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - Előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak Való továbbításához. Tudomásul veszem, HOGY AZ Adatok adatbázisból Való törlése VAGY Az Adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az ERRE irányuló kérést AZ adatokat regisztráló irodának írásban Kell eljuttatnom. Igazolom, HOGY AZ általam megadott Információk Kapcsolat Kapcsolat valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338 / 2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961 / 2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.